Často kladené otázky
Kde můžu s touto parkovací kartou zaparkovat?
Parkovat je možné na modrých a fialových zónách v zakoupené oblasti. Všechny zóny jsou označené dopravním značením (s barevným pruhem) umístěném před parkovacími místy. Vždy je nutné parkovat v souladu s pravidly silničního provozu!
Jak systém funguje? Jak si parkovací kartu vyzvednu?
Náš systém funguje elektronicky. Žádná karta tedy není potřeba. Nemusíte nic tisknout, ani dávat za okno. Vaše SPZ je automaticky odeslána do systému města.
Pokud si zakoupím parkovací oprávnění na Prahu 1, mohu parkovat po celé Praze?
Nikoliv. Každá městská část má svá parkovací oprávnění. Parkovací část (oblast) je vyznačena na dopravním značení před parkovacími místy.
Zadal jsem špatnou SPZ, jak ji mohu opravit?
Pokud zjistíte, že jste chybně zadali SPZ, ihned nás kontaktujte na telefonním čísle +420 604 396 686 a my ji ručně opravíme. Je nezbytné, aby SPZ byla správně, jinak Vám hrozí pokuta či odtažení vozidla!
Je možné si stáhnout aplikaci do telefonu?
Aplikaci ke stažení do telefonu nemáme, ani ji neplánujeme. Naše webová aplikace ale zvládne vše, co je potřeba, a to rychle a pohodlně.
Neodečetly se mi peníze z účtu, neproběhla platba. Kam mám zaslat peníze?
Pokud platba za objednávku neproběhla, objednávka se automaticky stornuje a parkovací oprávnění není platné. Platba zpětně není možná. Přirovnali bychom to k parkovacímu automatu - také v něm nemůžete koupit parkovací lístek na včerejší den.
Potřebuji zpětně vystavit fakturu, jak mám postupovat?
Fakturu není možné vystavit zpětně. Můžeme ji vystavit pouze s aktuálním datem. Pro dotazy ohledně faktur a jejich úprav nás kontaktujte na emailové adrese fakturace@parkingcard.cz.
logo
Společnost
Parkingcard CZ, s.r.o.
Bílkova 855/19, Praha 1 110 00.
IČ 08585539
DIČ CZ08585539
Copyright Parkingcard CZ, s.r.o. 2023.
Praha 1 110 00. Spisová značka: C 321489 vedená u Městského soudu v Praze